Jak zakrýt ošklivou stěnu

Ahoj, potřebovala bych poradit. Máme svatbu v menším sálu, který nám naprosto vším vyhovuje, místo i cena jsou super, ale řeším jeden malý problém. Na čelní stěně, zrovna kde budeme seďet my jako nevěsta a ženich, je uprostřed široký svislý tmavě šedý pruh. Stěna je bílá, ale proste někoho napadlo ji “nadekorovat” tmavým pruhem uprostřed. 😂 Není to barva, je to proste “něco” uprostřed stěny, co tam je přidělené a nejde oddelat. Nenapadá vás prosím něco, jak ten nehezký pruh zakrýt? Chtěla jsem tam povesit bilé závěsy jako pozadí za námi, ale vůbec to tam není na co uchytit a nemůžeme tam vrtat do zdi. Zatím mě napadlo jen dat tam konstrukci na foto pozadí a ty látky hodit přes to, ale kdybyste měli nějaký jednodussi nápad, budu ráda za radu. Pruh je široký asi 2 metry.
Odpovědět
Profilova fotka
@dorotka55 Dobrý den, pokud nelze zasáhnout do zdi, tak pomůže jedině stojan se záclonami nebo jinými látkami + světýlka nebo i květiny. Pokud se Vám hodí do stylu svatby, tak můžete použít i macramé. Vše najdete v naší nabídce. Nejenže zakryjete nehezkou stěnu, ale navíc získáte fakt hezké pozadí za novomanžele.
Odpovědět
Ano, to mě právě jako první napadlo, nicméně snažím se najít co nejlevnější variantu. Sem tam jsem někde našla i půjčení rámu za 350 Kč, což bych ještě asi byla ochotna dát, ale nechce se mi úplně dávat za jen půjčení rámu třeba 1200, když ještě navíc něco bude stát ta látka na zakrytí.
Odpovědět
Nemáte moznost pozret nrjake fotky z minulych svadieb, ze akonto riesili? Ked tak by som tam skusila opret nejaky vyssi rebrik a z neho tahat tie voaly 🤔 sirky tych 2m by to mohlo pobrat
Odpovědět
@kitycat Bohužel jsem nenašla žádné fotky ze svatby tam. Bývají tam spíš narozeninové oslavy a je to vesnice, takže starší lidi to moc neřeší, že je tam nějaký pruh. Svatby tam bývají taky, ale málo a taky si myslím, že dost lidí to neřeší, ale já bych to ráda měla hezčí. S tím žebříkem to zní ale jako zajímavý nápad, díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @dorotka55 , úplně chápu, že hledáš nějakou dostupnější alternativu. Jak už zmínily slečny výš, nějaká světýlka, či záclony zní jako dobrý nápad. 😊 Jěště mě napadlo, že bys mohla použít třeba vaše společné fotky. Něco ve stylu časový průřez toho, jak jsme se poznali a dostali až k svatbě. Můžete to přilepit čtverečkovými lepičky "žvýkačka." Jdou jednoduše přilepit i odlepit a neničí zeď. Nakonec, takto pak můžete přilepit téměř cokoliv včetně zasedacího pořádku, programu a i vaše fotky. Také by z toho šel udělat originální fotokoutek. Držím palce, aby se Ti to podařilo vyřešit co nejlépe a budu ráda, když pak pošleš výsledek i jako inspiraci pro ostatní nevěsty. 😊 Tvá Liliana💖
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?