Tchyně v bilem

Zdravim všechny nevěsty! Zajímal by mě Váš nazor na to, když by Vaše budoucí tchyně prisla na svatbu v takoveto bílé robě (a vy to zjistily až pri obřadu, a taky poté když by se kazdy ptal co to být). Nepřípustné? Myslela jsem, ze v dnešní domě už se opravdu nemusim dopredu zmiňovat o tom, ze bílou barvu by měli všichni nechat jen nevěstě…(mimochodem nevěsta je ta s květinou)
Odpovědět
Bylo by mi to úplně jedno. Tchýně je štramanda, nevěsta vedle ní vypadá trochu jako chudá příbuzná. Ale nemyslím si, že by za to mohla bílá barva šatů tchýně, nevěstiny šaty jsou pro mě nudné a trochu zastaralé. Každý má ale jiný vkus. Neřeš, co bylo. To už stejně neovlivníš. Za mě jsou divní spíš ti, co se tě ptali, co to jako má být. To se měli ptát jí a ne tebe. Nenech si tím ovlivnit budoucí vztahy v rodině.
Odpovědět
Otázka byla spis na princip faktu, ze v bílém jsou jen nevěsty, nikoli na porovnání dvou zcela odlišných stylu satu
Odpovědět
Profilova fotka
Za me to je faux pas.
Odpovědět
Podle mě je to nevhodné a neslušné a naštvalo by mě to. Tchyně nikomu neřekla, co si hodlá vzít na sebe?
Odpovědět
To jako vážně? Je to strašná neúcta k nevěstě a těžko uvěřit, že má někdo takovou tchýni. Nevěřím, že by to bylo nějaké nevěstě jedno nebo že by nebyla vůbec naštvaná. Na svatebních fotkách to musí být do očí! Dvě ženy vedle ženicha v bilém?? Pardon, ale to nemůže nikoho nechat chladným. Všeobecně se ví, že je to absolutní tabu mít na svatbě jako host bílé šaty a u tchyně obzvlášť. Bílé by měla mít pouze nevěsta a nikdo jiný. Jsi právem naštvaná. Šaty jsi měla tchyně schovat na ples tam by se i víc hodily. Navrhuji ji koupit k narozeninám nějakou knihu o etiketě od špacka!
Odpovědět
@singa Z matčiny strany tam vidím pouze sobeckost bohužel. Řeší se tu barva šatů a ne kdo má jaký vkus. Vkus i mozek má za mě nevěsta!
Odpovědět
No ty bláho, neúcta jako blázen. To snad v dnešní době všichni ví, že bílá je pouze pro nevěstu. Mám svatbu příští rok a jsme domluvené s mojí mamkou a svědkyní, že pokud někdo přijde v bílé, tak ho ještě před obřadem pošlou převléct 😄 Od tchýně podle mě prostě schválnost, bohužel je pravda, že její šaty jsou elegantnější než nevěstiny :/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?