NECHOĎTE DO ŠATY GO HOME

Holky, Chtěla bych vás všechny varovat před tímhle salónem. Dala jsem na rady švagrovéa půjčila si šaty od nich, ale to co ve čtvrtek před svatbou přišlo kurýrem!?! To nepřeji nikomu z vás! Úpravy na kterých sme se dohodli byly provedeny vyloženě amatérsky a ještě jsem objevila další nedostatky, které v salónu nebyly patrné. Aždoma na tmavé podlaze jsem viděla, že saty maji nespočet drobných dírek, spodničku mají natrženou a vlečkou propalenou!!! Šílený!!! Naštěstí mám uzasnou kamarádku, která mě v pátek pred svatbou naložila do auta, odvezla do jiného salonu a za pár hodin jsem odjížděla s naprosto uuuchvatnými šaty,které byly asi tak milionkrát lepší nez ty z Go Home. Paní v salónu mi bohužel potvrdila, že nejsem první koho taktovy šplouchli. Svatba byla záchraněna, takže vse dopadlo dobře. Až na to, že jsem v Go home nechala 13000,- za šaty, ktere prisly v katastrofálním stavu a vyjádřili v duchu, že ma udělali vše na čem sme se dohodli, tedy nevidí důvod k reklamaci. Na mou odpověď (proč s nimi nesouhlasím) nereagují. Prachy z nich asi nedostanu, ale snažně vás holky prosím-dojdete se podivat i do jiných salónů. Napr. Studio Agnes na Smíchově je the best!!! Je to tam meší, ale nádherných šatů spousta a všech velikostí, včetně obleků pro ženicha,košile, kravaty, doplňky pro nevěsty, šaty pro družičku... Proste naprosto jiná liga! Go home jsou v porovnani s nimi neskutečná hrabárna s obnošenými šaty či hodně bídný second hand. Prosím, neudělejte stejnou chybu co já.. ✌️ Na fotkách uvidíte co mi přišlo 2dny před svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je pěkný hnus, za tohle by Vám určitě měli vrátit peníze!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je otřesné! Nenechte si to líbit, peníze Vám vrátit musí. Bojujte 🙂.
Odpovědět
Neskutečné. Je mi to líto.
Odpovědět
To je hnus. Mě by asi trefilo. A oni ty šaty posílají? To se nevyzvedává osobně? Mám dojem že se tady tenhle salon nedávno řešil.
Odpovědět
Kontaktujte čoi
Odpovědět
Holky, zatím jim dávám čas se vyjádřit,ale jsem připravená i na ČOI. Ja měla štěstí, že jsem si mohla vybrat šaty jinde(a mnohem lepší 😍), ale spousta nevěst takovou možnost nemá. A právě kvuli nim to nenechám jen tak. V Go home šaty priveze kirxr a i po akci vyzvedne, což byla právě ta "výhoda" kvůli které jsem tam šla. Ale samy vidíte jak to dopadlo. Takže opravdu pozor ma ne. V salonu vypada vse supr, ale ta tmavé podlaze vyniknou ty nedostatky...
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně ze se tady vesele preprodavaji kupony 😅 je mi to líto snad to vyresis
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je opravdu slušnej humus. Že si tohle vůbec dovolí poslat někomu na svatbu. Určitě bych jim ty peníze jen tak nenechala a bránila se. Bohužel těch negativních zkušeností s Go Home je plnej internet. Já si radši vybrala v Elody. Šaty sice jen na prodej, ale úžasné a některé modely i levnější něž za půjčení orvané záclony v Go Home. Hlavně, že jsi to vyřešila a vybrala na svůj velký den jinde. Ale ty peníze zpět bych z nich vydolovala. 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Vůbec nedoporučuji!!! Bohužel přidávám další špatnou zkušenost - vybírala jsem si svatební šaty asi rok zpátky a neměla jsem z šatů dobrý pocit, takže jsem chtěla odstoupit od smlouvy, ale jedině jak odstoupíte, tak Vám vydají voucher. Byla jsem ráda aspoň za ten voucher a díky tomu můžeme ženichovi pořídit oblek na svatbu....... Oblek jsme vybírali cca hodinu a půl, protože partner nemá typickou postavu a sepsali jsme novou smlouvu, kde byl typ obleku, míry apod. Ještě, že jsem partnerovi doporučila, aby si oblek vyzkoušel před svatbou, protože když jsme tam přišli, dali nám UPLNĚ JINÝ OBLEK! Neprofesionální přístup a pochybení na straně Šaty go home, takhle znejistit zákazníka týden před svatbou! Oblek nám vybrali jiný a znovu naměřili partnerovi míry. Už za ty nervy to opravdu nestojí!!!
Odpovědět
Ahojky, psala jsem nedávno stejný příspěvek. Ja v tom salonu byla asi měsíc zpátky a hrůza. 2 kamarádky tam byly 2 roky zpátky a byly spokojené. Nyní tam mají jen ty béžové šaty(prý čistá bílá není v mode) což mi v ostatních salonech vyvrátil a už chápu proč... na té béžové není totiž vidět ta špína. Šaty si tam zkoušíte špinavé (což v jiných salonech se mi nestalo), jak tu bylo řečeno- vidíte dírky po tom jak jsou šaty několikrát zabrane a zase vypárané, krajkove rukavky utržené a našité zpět, vlečky rozparáné....s mamkou jsme se shodly, že to bylo jak chodit v second handu a ne jak ve špičkovém salonu a dovršil to přístup slečny, která se nám "věnovala " no spíš nevěnovala a celou dobu byla otrávená. A ani neměla snahu mi pomoci najít střih šatů, který by mi šel.... nakonec jsem sehnala vysněné šaty v salonu mimo Prahu za 8 000kc s paní majitelkou, která měla obrovský salon v domě a vše včetně praní dělala sama a mela k tomu neuvěřitelně milý vztah.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Jako chápu, že je to sice "go home" ale je lepší si tam ty šaty jít fakt finálně pak ještě vyzkoušet. Na místě jste jim to mohla reklamovat a případný doplatek nehradit a vybrat jiné šaty... nemyslim to zle, jen že já třeba mám zkušenost dobrou, jen musí být člověk opatrný úplně všude... Nepřijde mi ten salon špatný, je nejznámější a největší v Praze, je jasný, že se to tam točí takhle to dopadá. To že ty šaty dál nabízejí, když je někdo zničí je celkem děs, na druhou stranu zas nechtějí po nevěstě, co je trochu poničí žádné kompenzace 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s tím, že šaty go home jsou ztráta času. Na zkoušce jsem byla v dubnu ( konkrétně 1.4 a apríl to asi vážně byl). S ohledem na to, že to byl první salón kde jsem byla, neměla jsem moc srovnání, ALE: 1) do salónu jsem volala předem a ujišťovala se, že ve velikosti 40-42 mají velký výběr- no neměli 2) po příchodu se nás ujala sice moc milá paní, ale jinak katastrofa. Kolem krku měla sňůrku na vázaní korzetových šatu a to jste neviděli- byla totálně uzená ( hnědo černá- šílenost). 3) po dvou hodinách co mi sedly opravdu jen jedny šaty jsem odcházela s tím, že jsem za šaty zaplatila rezervační zálohu ( 2 000 Kč) ale nebyla jsem si s nimi jistá. Na můj dotaz zda je záloha vratná jsem dostala informaci, že jen jakou voucher s určitou platností. OK, tedy. Po týdnu jsem psala na email ( dle instrukcí), že ruším rezervaci a prosím o zaslání voucheru nebo o informaci kdy se pro něj mám stavit osobně. Dozvěděla jsem se, že voucher je pouze elektronický ( rozumějte prý stačí ta informaci v mailu a nic mi posílat nebudou). a že je nepřenosný, tudíž ho někomu prodat je nereálné, protože jednak nemám voucher fyzicky v ruce a druhak by výpůjčka musela být na mé jméno. Sekáč a ještě jsou vyčůraní.... za mě absolutně ne. Následně jsem byla na zkoušce v Adině v Letňanech a absolutně nerovnatelné ! Tam jsou to profíci, všude krásně čisto, věnují se na 100% ' Ke zkoušce káva, prosecco, případně čas aj. Obsluha skvělá.
Odpovědět
Článek se načítá
Nedávno jsme se s kamarádkou bavily na téma našich svatebních šatů - já je nechávala šít, ona je měla půjčené z tohoto salonu, tak jsme probíraly výhody a nevýhody. Prý šaty, které měla půjčené před sedmi lety, tento salon na stránkách stále nabízí, a to o 4 tisíce dráž. A ani jedna z nás si nemyslí, že se jednalo o tak populární model, že by je kupovali znovu a znovu nové. To jen tak pro dokreslení…
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?