Ukradli nám auto, peníze půjdou na nové. Asi máme po svatbě

Tak my máme asi po svatbě. Ráno jsme zjistili, že nám ukradli 4 měsíce staré auto a jelikož přítel dojíždí každý den do zaměstnání a já s malou auto taky občas potřebujeme, musí se koupit nové - jenže nejspíš z rozpočtu na svatbu...takže....se odtud můžu rovnou odhlásit :-(((((
Odpovědět
@reddie Neměli jste pojistku?
Odpovědět
Profilova fotka
@reddie to mě mrzí. Nemůžete si udělat nějakou malou svatbičku? V této situaci by to okolí určitě pochopilo. Nejbližší rodina, obřad, malý oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
@reddie To mě mrzí, na druhou stranu jsem koukala, že se berete až v červnu, a taky přece není nutné kupovat si nové auto. Samozřejmě to je neplánovaný výdaj, ale třeba by se dala svatba jen posunout o pár měsíců, kdy se vám podaří zase něco našetřit. Svatba se neplatí naráz, ale postupně, a hodně se i "vrátí" na svatebních darech. Například my jsme chtěli hlavně věcné dary, a přesto jsme dostali ještě hotovost, která nakonec pokryla více než polovinu výdajů. Hlavu vzhůru, žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří ;-)
Odpovědět
Ač mě to mrzí, tak ti musím říct, že dělám v pojišťovně a setkávám se s tím poměrně často, že je lidem líto dát pár tisíc za rok za havarijní pojištění včetně rizika odcizení a pak zapláčou, no pozdě bycha honiti :-( Pokud jste pojistku proti odcizení měli, volejte policii a následně svou pojišťovnu pro nahlášení pojistné události, pokud bylo auto nové a cena stanovená dle faktury, neměl by být s likvidací žádný problém :-)
Odpovědět
@reddie To vidis cerne jenom dnes...Je to fakt blbe. my meli vse naplanovane a manzel prisel o praci...Udelali jsem svatbu skromnejsi...Jak pise flowerbl, tak posunete o par mesicu a bude stejne hezka:) A do cervna je daleko, mozna vice nasetrite nebo najdes levnejsi jidlo, lepsi hospodu a pod.:) da se to zachranit.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to mě moc mrzí, to je tedy smůla. :-( Určitě nevěš hlavu, teď to vypadá jako nereálné, ale jak už tady holky psaly, tak do června času dost, auto můžete koupit ojeté za méně peněz a do června třeba ještě něco našetříte. Moc moc držím palce, aby to dobře dopadlo!!!!! :-)
Odpovědět
@pupickova ne :-( blbost, teď už to víme...
Odpovědět
@chris_n no to můžem, ale rodiny (byť ty opravdu blízcí) vystačej na malej, dost přeplněnej sál....
Odpovědět
@linee děkuju, je fakt, že s odstupem už to není tak černočený, ale jen tmavší :-)
Odpovědět
@maciki děkujuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
@reddie tak doufám, že se vám to nějak podařilo vyřešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a? vsak to nemusi byt svatba za statisice, pokud se mate radi, tak co resite? My se brali tajne, stalo to malo a jsme stale spolu. Prece to vubec neni o tom,za kolik se ta svatba udela, ale PROC se dela.....
Odpovědět
Článek se načítá
@reddie Neboj, hodne veci casem vybledne:) A jak to ted vypada?
Odpovědět
Auto dle cajtů skončilo rozřezaný někde v Polsku, musíme dát nějak dokupy money na nějaký ojetější, ale celkem solidní a navíc koupit malý novou autosedačku....no tak uvidíme, jak se zmátožíme po novým roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba se auto ještě najde ;-) časem... Kamarádce ukradli auto a ona ho pak našla zaparkované kousek od bydliště když šla okolo a hned volala policii. Pak jí ho ukradli ještě jednou a zase se našlo. Tak budu držet palce
Odpovědět
Profilova fotka
@reddie Ahojky, buď fakt v klidu, protože příteli se ozval finančák, že po třech letech zjistili, že prodávající, od kterého kupoval byt, nezaplatil řádně daň z převodu nemovitosti a oni ji teď vymáhají po něm. Je to pěkných pár desítek tisíc, takže to tady půjde z peněz na svatbu. ALE NIKDO, A TO ANI FINANČÁK, NÁM NEZKAZÍ NÁŠ KRÁSNÝ DEN!!! :-)
Odpovědět
Máme to podobně, příteli se změnili finanční podmínky z práce. Takže se taky uvidí, jestli dokážeme našetřit na příští rok... Když ne, jasná volba bude rok 2014. Milujeme se a rok si klidně počkáme... Aspoň budeme mít dýl na plánování. Ale radost a natěšení nám nikdo nezkazí :)
Odpovědět
@xmichalkax to my bychom počkali asi taky, ale chci už být rodina, protože máme malou holčičku a pomalu plánujeme další....už nechci rodit jako svobodná matka...chci mít stejný jméno jako moje děti :-(
Odpovědět
@kristyn.g děkujeme, ale poslední zpráva od policie je, že přes GPS přejelo naše hranice a je v Polsku. Narovinu nám řekli, že už je dávno někde rozřezaný :-(
Odpovědět
@kristi Však ano, my neplánovali statisíce ani předtím :-) ale chceme to udělat i pro rodinu a kamarády...máme malou holčičku a nechceme to "odbýt" jen tak někde na úřadě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki to prece nemuzou vymahat na tvem priteli... takovy veci by mely byt ve smlouve o koupi bytu, nebo ne? ted jsi me uplne sokovala. My jsme tam meli, ze z penez, co nam uvolni banka na hypo se posle tolik a tolik tam a tam a bylo tam osetreny, ze rovnou tech ani radsi nechci vedet kolik penez realitka rovnou posila za prevod nemovitosti. Mozna nez to zaplatite, zkuste se jeste nekde poradit (nepochybuju, ze jste zkusili vsechno mozny:-)) to je fakt mazec... ale je dobre, ze to berete tak, ze vas den vam to nezkazi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@reddie moc ti drzim palce, at to nejak dobre vyresite:-) A neboj, zvladne se to:-) treba vam pomuze nekdo z rodiny napr. "bezurocnou" pujckou do te doby, nez se vam neco vrati na darech a dosetrite zbytek. I kdyz dnes asi kazdy resi penize, porad si rikam, ze je jich na svete tolik, ze nema cenu se kvuli nim trapit:-) Penize budou, my nebudem:-)
Odpovědět
@reddie tak to chápu... to je jasný, to bych taky asi tak chtěla... Ale víš co se říká lidí míní, život mění... :-) To je život...
Odpovědět
Profilova fotka
@reddie to je strašný, ale jestli tam je gps tak je docela divný že když vědi kde je tak proč to neřešej :-( manžel říkal že se některý lidi můžu jen přes gps koukat jak jejich auto jezdí někde po světě... Mě tohle hrozně štve, proto je asi nejelepší mít auto pojištěné. My ho pojištěné mame i proti krádeži i proti vandalismu a to mame auto 12let staré.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Přítel to dneska řešil a situace je ještě trapnější, než se zdála na začátku. Peníze šly přes advokátní úschovnu, takže na finančák peníze skutečně v pořádku dorazily. Jenže původní majitelé bytu byli dva - manžel a manželka. Teď nevím, jestli to popíšu jasně, ale zkusím to. Finančák chtěl částku "x" od toho manžela a částku "y" od jeho manželky. Celkem tedy částku "z". :-) Ten manžel poslal celou částku "z", takže finančák obdržel všechny peníze, které měl. Nicméně jemu nestačí částka "z" za oba dva, on chce dvakrát částku "y". :-) Náš právník jim tam bude posílat dopis, že to je bezdůvodné obohacování se nebo něco takového, protože oni tam ty peníze skutečně v pořádku mají, jen jako jednu platbu a ne dvě a nedokážou si to tam spárovat, tak je pro ně asi lepší to po příteli vymáhat. :D :D :D Jsem docela v klidu, tohle se snad vyřeší. :-) Ale je to teda bordel nad bordel. :-)
Odpovědět
@maciki No tak to je mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přesně jak říkáš....BORDEL! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki to si delas p****? dneska je fakt mozny vsechno... mam dojem, ze bychom tam vlitli a rvali tak moc, ze by to sparovali doooost rychle:-) ted jsem mela konflikt se spravcovskou firmou kvuli zaloham za bydleni - zkouseli z nas proste jen tak vyrazit znovu pres 4000:-) jeste ze si ukladam ty potvrzovaci maily o odeslani penez. A oni budou zkouset metodu "proste to zaplatte, jinak budete mit problemy." ach muj boze...
Odpovědět
Profilova fotka
@maciki no, to je teda paráda...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?