Snubní prsteny od Crown. Jste s nimi spokojené?

Profilova fotka
Ahojte holky mate nekdo prstynky od crown.cz ? muzete mi rict vasi spokojenost ?
Odpovědět
ahojky, my máme zlaté prstýnky od crown b1298, a moc se nám líbí, jsou masivní a vypadají hezky na ruce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanik.s : :-) ty jsou pekne :-) kolik vas prisly? ja porad spiz cekam na novou kolekci 2011, vydela jsem jen 2010 a tak vybrala bych si, pritel chce prave od nich prstynky, ma tam znameho , ale byla bych rada uz za novou kolekci a nechali jste si hned i ryti ?
Odpovědět
hannyy: ahojky, dali jsme za ně 14tis., mám totiž docela tlusté prsty :-| :-D ale to neva. Nám se tyto líbili hned, tak jsme neváhali. Paní v obchodě nám řekla, že si je zatím máme zkoušet a kdyby nám do svatby byly malý, tak nám je může vyměnit za větší. Z toho důvodu si rytí necháme tak dva měsíce před svatbou v ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanik.s : :-) taky pocitam s tema 15tis max. je tezke si prectavit kdyz na obrazku je jen jeden, takze se divam jen na obrazky, kde jssou ukazane oba dva prstynnky... z ktereho mesta je mate? tak to je fajn, ze by vam je vymenila.....ja doufam, ze mi prsty se nejak nezmeni, uz jsem si musela zasnubni nechavat zmensit, protoze mi shubly prsty a ztratila bych ho. :-| ale verim, ze jak bude mes.pred svatbou, tak pujdou kg dolu celkove nervama :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?