Kde koupit tuto kraftovou obálku/klopu na oznámení

Ahoj, necháváme si udělat svatební oznámení, klasika A5 formát na výšku + k tomu kartička A6 s pozvánkou ke stolu a informací o darech také na výšku, jen právě menší . Chtěli bychom si to pak sami dát do obálek tohoto typu - viz. fotka. Nedaří se mi ale ani za nic vygooglit, kde tyhle "obálky" koupit. Nevím, jestli se tomu neříká nějak jinak. Našla jsem to jako "klopa na svatební oznámení" nebo "obálka s kapsou", ale na jednom webu to paní prodává jen ke svému oznámení a my chceme oznámení od jinud a na druhém webu to je jen formát A6. Neporadíte prosím? Chceme jen úplně jednoduchou hnědou kraftovou obálku bez ozdob, do které si sami to oznámení vložíme a převážeme to provázkem a případně ozdobíme větvičkou. Osobně to pak budeme předávat takto zkompletované, dvě oznámení asi půjdou poštou tak ty budou ještě v dopisní obálce. Ideální by bylo něco jako na prvním obrázku, ať tam do těch "tlapiček" založíme obě kartičky a dají se vyndat, ať i to rodiče a prarodiče můžou pak třeba nějak pověsit vyndané. V druhém případě nevím, jestli to oznámení co je tam bez kapsičky lze přilepit ze zadu něčím, co jde pak snadno oddělat, nemáte s tím prosím zkušenost?
Odpovědět
Ještě mě napadlo když to tam nechceme lepit, tak tam nalepit jen fotografické růžky a do nich oznámení přichytit možná?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?