Autobus

Ahoj Svatbu už plánujeme na listopad. Sice diskutujeme, jestli to z akutních důvodů udělat dřív... Ale k autu: Manžel by si rád půjčil historický autobus, který nás doveze ke kostelu. vůbec se mi to nelíbí. Myslíte, že bych měl trvat na tom, že tohle nechci?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a můj názor je, že byste měli souhlasit oba. 🙂 Tedy pokud se Vám to nelíbí tak to říct a zjistit, co k tomu budoucího manžela vede. Třeba chce jen pro hosty zorganizovat něco neotřelého, aby měli zážitek. Potom lze vymyslet i něco jiného, na čem se shodnete 🙂 Hezký den a ať vše klapne. Vlasta M.
Odpovědět
A proč to nechcete? Zároveň otázka, jak pristoupite k tomu pokud on vetuje nějaký vás nápad?
Odpovědět
@marivahla V první řadě kdyby svatba byla klidnější a skromnější. Zdá se mi, že na jednu stranu mě chce prezentovat a na druhou stranu si chce hrát s kámošema.
Odpovědět
Tohle nevypada jako neco, co rozhodne nebo nerozhodne autobus. A uz vubec to nevyresime my tady. Co si v klidu promluvit s pritelem a znovu si projit, jak si kdo z vas svatbu predstavuje? Umet si veci vykomunikovat je zaklad a zrovna svatba je ta min komplikovana vec, co vas muze potkat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?