Fotograf Mauricius

Ahoj, máme potvrzenou svatbu v hotelu La Pirogue, Mauricius. Chci se zeptat, jake máte zkušenosti s fotografy? Nechci hotelové ani agentury, fotky mi nepřijdou hezké a jsou drahý. Měl jste někdo fotografa mimo resort? Slyšela jsem chválu na orchidstudio, cena o polovinu menší. Máme to přes Yachtwedding a tam mi řekli, že si hotely berou příplatel za cizího fotografa. Máte zkušenost? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ano - spousta resortů v zahraničí vyžaduje poplatek za jiného než jejich fotografa. Zdali to tak je a případně kolik by vám měla bez problému říct agentura, případně přímo resort. Kdybyste se rozhodli pro variantu přivést si fotografa, kterého předem tady v ČR poznáte, tak vám ráda nabídnu své služby. 🙂 www.lenkavanickova.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ahoj, a na kdy svatbu plánujete? Já se budu na Mauricius vracet z nepracovních důvodů, ale moc ráda svou cestu spojím s nějakou hezkou fotografickou spoluprací pro obohacení portfolia. 🙂 V La Pirogue to znám, byla jsem tam naposledy před měsícem a je to opravdu nádherný resort. 🙂 Srdečně Alice Charvátová
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících

Odpověď na příspěvek od aleafoto:

Dobrý den, ahoj, a na kdy svatbu plánujete? Já s…
@aleafoto dobrý den, příští rok v dubnu, termín máme 24.4.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od carolinka7710:

@aleafoto dobrý den, příští rok v dubnu, termín m…
@carolinka7710 Dobrý den, odpovím Vám ze svého nevěstovského profilu, protože bohužel příští rok nebudeme nabízet žádné fotografické služby (poněkud se nám změnila rodinná situace a v dubnu už budeme mít doma novorozence. :) ) Každopádně termín jste vybrali skvěle, podle mě je duben/květen nejpříjemnější období. Kdyby se Vám hodily nějaké tipy třeba na místní průvodce, ráda Vás propojím, mám tam hezké kontakty mezi domorodci, kteří Vás nesedřou z kůže na rozdíl od agentur. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?