Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
ty v albu? Zatím je nám ale jsou první které jsem viděla v salonu :-D
Odpovědět
no holky kde jste? :-( Už se sem začínám "stěhovat" na stálo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, omlouvám se, ale nějak nestíhám vůbec nic... :-| Momentálně s Fandou plánujeme námluvy u našich na příští měsíc, tak jsem na to zvědavá. ;-) Ale myslím si, že po téměř 6 letech vztahu, dvouletém bydlení a vlastním bytě i autě nemohou nic moc namítat :-)
Odpovědět
jéé neboj :-D taky musíme udělat nějakou společnou akci ať seznámíme rodiče a vyřešíme trošku výpomoc
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka41: Také si myslím...My po 7 letech, 5letech bydlení a s 5ti letou dcerkou námluvy ani neřešili...Našim jsem rovnou oznámila, ať začnou šetřit, že se budu příští rok vdávat... ;-)
Odpovědět
dnes jsem s Přemou řešili auta,takuž konečně máme nějakou verzi a od aut máme klid až do června,zbytek pořešíme až před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ:-) Pak dám vědět, jak to dopadlo. Jinak se pomalinku porozhlížím na netu po nějaké inspiraci, jsou toho tady mraky! x-) Něco si přidávám do alba, už aby to bylo, moc se na to těším!!! :-)
Odpovědět
Irenko už víte v kolik budete mít obřad? Já jen ať vím která z nás bude dřív vdaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli bychom to na 12.30. Zatím jsme první zájemci, tak snad to vyjde...:-) Chceme být v ten den poslední, ať nemusíme nikam pospíchat.
Odpovědět
Profilova fotka
Plánujeme to na zámku Krásný Dvůr... ;-) A Ty?
Odpovědět
no my nemáme ještě hodinu ale taky to chceme až později ;-) Jinak to máme na sv. Kopečku u Olomouce
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, na výzvu Treisi jsem tu:-) :-D Můžu se připojit? Obřad plánujeme na 17.10.2010, jsem z Teplic.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojda Míšo,vítej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, uděláš mi pls takovej souhrn kdo sem všechno chodí?:-):-)
Odpovědět
jéé a jak to chceš? :-D Zatím sem moc lidiček nechodí,to víš je to pro někoho ještě daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj, ja som dnes bola v skole, doniesla som v indexe A :-D tak mi je hned lepsie :-) ako sa mate?
Odpovědět
katu no šikulka :-D já se mám docela dobře,už ať je leden,konečně budem moc pořádně plánovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak...to uz budem Bc dufam a polovica 4rocnika za mnou...juchuuu...uz aby to bolo....alebo este lepsie taky marec-to uz bude teplucko a ja defin v LS.. :-D no u mna sa "prva velka vlna planovania" konci akosi a nasleduje vlna-skola plus statnice :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-) holky mě čekají státnice 8.6:-( a když to klapce, budu Ing.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vau , to gratulujem, byt tak daleko, tak skacem 3m od stastia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě není k čemu Katuš:-( mám teďka nervy nadranc:-( ale říkám si, když sem došla až sem, musim vydržet:-) a pak se vrhnu do příprav:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne :-) na pripravy este furu casu, sa nam to aj zunuje este :-N
Odpovědět
no holky kde Vás mám? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
narocne dni...ja nestiham =-)
Odpovědět
já jsem poslední dobou pěkně unavená, bolí mě děsně hlava a o tlaku ani nemluvím:-( ještě,že je ta svatba až příští rok
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak, sice by som sa vydavala aj zajtra, s partnerom vacsi problem nemam, ale nateraz by som pripravu svadby brala skor ako zataz nez radost... :-| jeden hlupy bezvyznamny titul da zabrat... ]-(
Odpovědět
s přítelem taky nemáme problémy ale já mám zdravotní problémy a jsem ráda,že máme zase další čas k dobru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
treisi, to ma mrzi...snad ale casom bude len lepsie.idem makat, skola ma nepusti :-( zelam pekny vecer :-)
Odpovědět
já jdu taky ještě pracovat,tak páčko a dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na skok jsem tu:-) Vůbec nestíhám, práce, škola, přípravy... Koukám, že jsme na tom všechny stejně ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?