Termín svatby 28.5. 2011. Už se připravujete?

Profilova fotka
Dneska jsme si byli zamluvit termínek a vyšlo nám to. :-) Tak začnou přípravy x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, že myslíš 28.5.2011 viď ;-) My to máme den před vámi, kde budete mít svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my taky 28. 5. :) akorát u nás už přípravy běží v plném proudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amadeuska ahojky, myslím 28.5.2011 - mámt od obře napsané ne?! =-) :-N budeme mít na chomutovské radnici :) @jaandule se máte, my byli teprve včera pro termín :-) ale už pěkně také začnou přípravy, na netu už jsem si vybrala téměř celou výzdobu stolu, už jsme zamluvila v kulturním domě sál na hostinu, a psala email do restaurace krz oběd. :-) Tak se vytěšuji. Dneska jsem byla pokoukat po městě a hnedka v 2 obchodě jsem si koupila botky na ten den "D", mužíkovi košili a kravatu. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxx.klarka No vidíš, tak to si za jedno dopoledne stihla dost věcí, jen tak dál :) My zítra jedeme objednat prstýnky a zrovna to vezmeme přes Ikeu a nakoupíme nezbytné maličkosti na výzdobu.....takže víceméně je všechno důležité hotovo, akorát ženichovi ještě koupím košili a sobě podvazek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaandule Tak to máte super, já se musím domluvit s mojí mámou a co nejdříve jít zamluvit šaty. :) Už mám napsaný seznam co a jak kde zařídit tak snad na nic nezapomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@xxx.klarka Tj., seznam asi bude dobrý. I když já funguji i bez něho, stejně bych v něm určitě na něco zapomněla :D Doma mám všechno pěkně "nahromádce" tak aspoň vím, co je ještě potřeba. Třeba takové šaty na převlečdení zatím neřeším, to až někdy v dubnu. To samé krabice na výslužku. Ale na šatky zajdi co nejdřív, aby bylo z čeho vybírat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Botky jsem dala do albumu, kdyby jste se chtěli podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaandule Šaty maximálně příští týden musím stihnout, abych si nějáké vybrala - hlavně u mě je problém, že jsem právě v hubnoucí fázy, takže je možné že ještě několik kg do svatby shodím, tak se s nima musím domluvit. :-) Já mám všechny v počítači, smaé dokumenty, předběžné propočty atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xxx.klarka Aha, tak snad by pak nebyl v postavě takový veliký rozdíl. A kdyby náhodou, stejně před samotným vyzvednutím budeš šatky zkoušet, jestli ti sedí. Takže pokud by to nebylo ideální, tak by ti je jistě v půjčovně narychlo poupravili, v tom bych neviděla problém.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaandule Také myslím, proto se s nima musím domluvit. Budeme u nich brát i šatičky pro dcerunku, oblek manželovi, oznámení, pravděpodobně i kytici, tak by nám mohly vyjít vstříct. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se to začíná rýsovat, slavnostní oběd objednány, výzdoba na další hostinu objednána. Oznámení vybráno, už jen počkat na vyřízení a vytištění. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak se přidávám se společným termínem - 28.5.2011. Přípravám zdar! 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jirka_s ahoj. Čtu že jste hnedka reklamovali prstýnky. Já byla krz prstýnky dneska, už je máme, jen jsme je tam ještě nechali aby nám udělali ritinu s datumem. K vyzvednutí budou další týden, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@xxx.klarka No reklamoval se jen můj a bohudík to byla chyba výrobce, někdo tam u nich v kanceláři špatně zapsal číslo - ona totiž dvojka je na numerické klávesnici pod pětkou 8-( Ale dodají nový, správný a hotovo, bude po starostech. Jinak prstýnek přítelkyně je doma a je fakt nádherný!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jirka_s Koukala jsem do alba, vypadají fakt úžasně!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxx.klarka Díky, už se nemůžu dočkat, až ho budu moct nosit...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?