Svatba 2021 - jsou tady nějaké nevěsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) Jsou tady mezi námi nějaké nevěsty na rok 2021? :-) Přece jenom to není tak daleko, jak by se mohlo zdát :-)
Odpovědět
Děkuju moc za tipy holky! :-)
Odpovědět
Ahoj, holky jen takove male upozorneni. Pokud chcete mit svatbu na miste, o ktere je velky zajem, doporucim se co nejdrive domluvit na terminu, dnes jsem mluvila s majitelkou jednoho objektu, ktery se mi libi a pry diky soucasne situaci si vsichni, co maji letos dubnovy a kvetnovy termin, presouvaji svatbu na pristi rok. Ja chci svatbu v cervnu a zabrala jsem posledni volny termin.
Odpovědět
Zdravím holky, svatbu máme v červnu 2021 a máme zarezervované místo, fotografa, kapelu, kameramana, catering. Byla jsem se domluvit u Krejčové na šatech. A už vážu vývazky a nakupuji dekorace.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@k_michaela90 Tak teď se opravdu cítím jako flákač! Já ještě nezačala ani hubnout do šatů :-D
Odpovědět
Zdravím dámy, tak z nevěsty roku 2020 se stávám nevěstou roku 2021, konkrétně květnovou. Aspoň mám víc času na hubnutí. :-D Nicméně díky tomu všemu se nemusím starat o místo, fotografa, šaty.. Pozvánky budeme nechávat dělat nové, prstýnky jsme stejně ještě nevybrali a s cukrářkou se snad také domluvíme. Se Svatební knihou a truhlou budeme muset provést něco vtipného, což chceme zakomponovat do Svatebních novin... :-)
Odpovědět
@verusv to né já jsem byla jen trochu aktivní a zařídila jsem vše během týdne 😀 Ale teď nemám už co takže mě ten elán přešel 😄
Odpovědět
@missynka91 Vitej! Je lepsi to odlozit ;) Aspon bude klid...
Odpovědět
@venusv Ja ted zacala! Karantena se k tomu hodi :D
Odpovědět
@k_michaela90 Ja bych tak rezervovala ale schuzky na lokace jsem mela domluvene na dnesek... :-| Vsechny 4 dneska mely byt - skoda no... Snad se tam co nejdriv dostanu!
Odpovědět
Zdravim, taky se pridavam k nevestam na rok 2021. Meli jsme mit svatbu letos v kvetnu, ale přesunuli jsme jí.
Odpovědět
Ahojky, moc mě to netěší, ale také se přidávám k nevěstám 2021...naše letošní červnová je v čudu...
Odpovědět
@lenka160318 Vitej Lenko! Doufam ze se s nami na to magicke 21 datum zacnes tesit :) Mrzi me to ale je to tak lepsi ze!
Odpovědět
Článek se načítá
@pausini Vitejte holky - tady bude sranda nebojte ;)
Odpovědět
Děkuji za přivítání :-x Ale to víš, že se těším :-) jen jsme už měli v plánu miminko... Tak pokud vše klapne, tak se holt budu vdávat těhotná... Snad nebudu jako slon :-D
Odpovědět
@lenka160318 Tak hlavne at mas saty co se daji upravit :))) A drzim palce!
Odpovědět
@alisa_ Moc děkuji :-) Šaty už mám od září, takže uvidíme :-D Určitě v tom nejsem sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ZDARMA CELODENNÍ SVATEBNÍ FOTO A FILM PRO NEVĚSTU, která pořádá svatbu v roce 2021, celá ČR i mimo ní. Hezký den nevěsty ;) Jsme manželský pár , já jsem fotografka a manžel kameraman. Vzhledem ke koronavirové situaci jsme se rozhodli, že uděláme jednomu svatebnímu páru radost a nafotíme a natočíme zcela zdarma celodenní svatební foto a video. Jedná se o svatbu v roce 2021 , jezdíme s manželem po celé republice. Pokoušela jsem se příspěvek vložit do nějaké skupiny nevěst , které se budou brát v roce 2021 . Bohužel i když je to zdarma , nemohu jako profík příspěvek do žádné skupiny přidat. Proto vás chci poprosit, jestli můžete tuto nabídku předat dalším nevěstám ve skupině , byla by škoda ,kdyby o ni nevěděly. Veškeré další info na mých stránkách . Pokud ještě nemáte domluvené foto a video, samozřejmě tato nabídka platí i pro vás . Přeji Vám všem krásný den a děkuji, že tuto svatební výzvu předáte dál
Odpovědět
@monikabauer Bezvadna nabidka - kde na vasich strankach? Mela bych velky zajem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ https://www.facebook.com/Monika-Bauer... na facebooku je video výzva , a na webovkách můžete shlédnout naši práci .
Odpovědět
Profilova fotka
@monikabauer To je úžasné, fotografie máte opravdu nádherné. :-) Určitě se ráda zúčastním.
Odpovědět
Profilova fotka
@itstereza děkuji Terezko
Odpovědět
Tak se také hlásím k nevěstám 2021, snad to všechno klapne jak má. My máme už únorový termín. @monikabauer To je skvělá nabídka, určitě bych být vámi vybrala nějakou nevěstu, která by si třeba kvalitní focení nemohla dovolit a moc by si ho přála :), přeji, ať máte šťastnou ruku a užijete si skvělý den, když se teď spousta svateb ruší.
Odpovědět
Profilova fotka
@adla123 děkuji ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co zatím máte sehnaného / domluveného? :-) My víme místo i datum, máme domluveného fotografa, pracujeme na oznámení, koupila jsem si nádherné svatební lodičky a byla jsem zatím ve dvou salonech zkoušet šaty, takže už vím, co ano, a co určitě ne. :-D A také jsme již objednali snubní prstýnky, byla to láska na první pohled. :-)
Odpovědět
@itstereza my jsme vcera byli omrknout jedno misto a rovnou ho i zarezervovali. Jinak mam vybrane fotografy a catering.
Odpovědět
@itstereza @opicka87 to jste dobry holky! Nam misto reklo ze jeste na 2021 nerezervuji :( takze mam nervy!
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ My místo taky ještě zarezervované nemáme, prý je brzy. Jen víme, kde a kdy svatba bude, paní matrikářka s námi počítá, jen nám ještě nedala smlouvu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky :-) tak přidávám naše nejnovější info :-) my teď intenzivně hledali místo, protože už na několika místech nám řekli, že rok 2021 je plný (??!! :-o ). Takže jsme si chtěli pohnout..nakonec jsme chytli předposlední červencový termín v rodném domě J.G.Mendela v Hynčicích a je to tam pohádkové :-) paní velice milá, sama ale říkala, že letošní svatby se přesouvají hodně na příští rok a že ta sezóna 2021 bude dost narvaná, volné termíny rychle mizí. Taky už jsem radši psala na matriku, paní si nás napsala do kalendáře, ať o termín nepříjdeme, ale dokumenty budeme vyplňovat samozřejmě až příští rok :-)
Odpovědět
My máme rezervované místo na obřad, na hostinu zatím předvybráno, pojedeme tam příští týden. Mám rezervovaného fotografa a předmluvenou floristku. Zatím vše klape jak má, všude je volno, ale to je asi tím netypickým termínem :). Na šaty si říkám, že je ještě brzy, vy co teď vybíráte, nebojíte se, že po létě budou vaše vybrané třeba ve špatném stavu? Já plánuji zajít do Adiny, Nuance a na Harfu (teď nevím, jak se to jmenuje) a mám právě strach, aby ty, co si teď vyberu, nebyli už po letní sezoně "za zenitem"...
Odpovědět
Profilova fotka
@adla123 Já jsem byla šaty zkoušet zatím dvakrát - v prvním salónu to bylo dost strašné, zavrhla jsem ho hned a neměla jsem vůbec chuť ještě někam chodit (šaty byly poničené už teď, natož po sezóně..). Nechala jsem se ale přemluvit a zašla jinam, kde bylo naopak všechno perfektní a paní majitelka mě ujistila, že mi šaty, které si vyberu, objedná zcela nové a upraví je na míru (klidně i pozmění střih, rukávy, cokoliv - vše v ceně). Prý to tak dělá normálně. Takže asi to bude salon od salonu.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?