Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jéééé, fotky už mám takřka vyřešené, jen je rozdat po rodině, tetkách, kamarádkách..... ale vyvolané jsou uf, super.A do albumu? To mám dávno,ale ještě mi jich pár zbylo, musím to ještě dodělat.... Jak jako že nic nemáš???????? :-o
Odpovědět
No kopu se s tou fotoknihou už nemravně dlouho.... vždycky začnu a pak to nedodělám a když se k tomu vrátím, tak už se mi to tak moc nelíbí a je to abych začala znova :-D :-D
Odpovědět
Masakr, já tu akci u happyfoto na fotoknihu stihla :-D Objednáno 10.8. v 22:18 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca dobrý:-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca : :-D :-D :-D :-D :-D no super! :-D Ja dodělala album, ještě chci přidat nějaká fota ze svatebky a pak nechám pár stran pro naše prvorozené :-D :-D :-D Jinak nic nového? U nás vše ok, mám ty nové skříně a dáváme ted dokupy děts.pokojík, fotky na koníkovi. A jinak o vikendu jedem znamym na svatbu - na Slovensko, tak si konecne uzijem svatbu v klidu a bez stresu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás zatím nic moc, ted dělají podlahy - musim se pochválit, vybrala jsem lino moc dobře:-D musím nafotit
Odpovědět
Tak fotokniha už je doma. Je to v podstatě tisk na lesklý papír, tak to by mě zajímalo, jak dlouho vydrží... ale vypadá krááásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
poreferuješ za 50let :-D
Odpovědět
Pokud se dožijem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, prosim vas povedzte mi aky bol april toho roku??? bolo pekne??? ja mam 24.4.2010 a to by mohlo byt pekne no nie??? nepotrebujem 30 stupnov len aby svietio slniecko a neprsalo
Odpovědět
Ahojky, co vím, tak nám všem v dubnu to počasí vyšlo..My jsme měli svatbu 25.4. a můžeš mrknout na fotečky, jaké jsme měli kráásné počasí..venku všecko kvetlo, krása..Duben je na svatbu fajn ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
keterin: přidávám se elenore, 25. bylo na svatbu luxusně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
keterin - duben jsme tu prohlásili za nejlepší svatební měsíc - snad nikomu z nás nepršelo - tydy nám pár kapek spadlo 30. ale na obřad a focení krásné sluníčko a sprška až když byli všichni na hostině, takže to bylo fuk
Odpovědět
Profilova fotka
Katerin: My měli 11.dubna nádherně, sice k večeru už bylo chladno, ale euforie nás hřála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
keterin:my měli svatbu 24,42009 a počasí bylo nádherné ,krásně svítilo slunce a vše kolem bylo rozkvetlé.duben je fajn:)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj :-)... no ja bych zaslouzila par facek - jak dlouho jsem tu nebyla :-N :-N =-) =-) :-N . keterin : my se brali 4.4 a meli jsme 22 stupnu ve stinu. na foceni jsme byli uplne zpoceni. slunicko cely den a nadhera. ale letos byl byl duben teplotne nad prumerem. nebyva takove pocasi. ale kolem tech 15 bys mohla mit snad urcite :-). ... ale je to april :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím samé komplikace :-) ach jo, nějak se to všechno sype, ted jsme zjistili s mužem, že v bytě jede proud ve dvou místnostech, dnes se musely reklamovat vchodové dveře, jelikož se při montáži ukázalo, že jsou servané ozdobné lišty, navíc nejsou bezpečnostní, jak by měly být, takže další 2 měsíce zpoždění ;-( , nejde varná deska, jeden lustr vezeme do reklamace dnes, chybí mu komponenty - safra, nemůže už jít něco normálně? Do Vánoc bydlet nebudeme:-(
Odpovědět
leawil: to je mi moc líto :-(
Odpovědět
Ale jsou i dobré zprávy!!! Kopíruju z modrého koníka: Rodinka Hladilova hlasa do sveta,ze jim vrana prinesla nadhernou dcerunku Johanku!Narodila se dnes 17.11.2009 v 13:56 hod mirama 3,5 kg a 50 cm. Pysni rodice I+V. Gratulujeme, evit!! :-N 8-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se s gratulací:-) na 17.11. slaví narozky i můj šéf a manželova 98-letá babička, tak přeju, aby ten 17. listopad byl pro Johanku šťastný a dlouhodobý
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám ke gratulaci... My jsem začli stavět, takže snad se zadaří, a do příštích vánoc bydlíme... rodinku zatím neplánujem, užíváme si´manželství, takže vše jak má být :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak to je parádní zpráva :-) jinak vím, že už je to pasé, ale k tomu počasí - nám 18.4. chvíli po obřadu začalo foukat, byla malá přeháňka (pršelo štěstí) a pak bylo jinak celý den nádherně a teplo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka hodně štěstí při stavbě a hlavně hodně trpělivosti - budete ji nejspíš potřebovat - my mysleli, že budeme bydlet už po prázdninách, pak aspoň do Vánoc a nakonec možná na masopust - doufám:-) ale ted aspon klaplo objednání obývákové stěny v akci, a dnes přivezli a smontovali postel, škoda, že ji vyzkoušíme až až až... záda úúúúúúúúúpíííííí - no snad se dočkáme
Odpovědět
lea: taky jsme mysleli, že budeme rekonstruovat 3 roky celkem a zatím jsme teprve za 3 roky zmákli první ze dvou pater... dnes se aktuálně dělalo zateplení, hurá, zítra snad bude hotovo :-) tak super skříň a postel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix jojo, taky se to táhne, nafotím zítra lustry a postýlku, ať je nějaká dokumentace a něco naházím i na střechu:-) tak práci zdar - už aby to bylo, že?:-)
Odpovědět
lea: zrovna dneska jsme se o tom bavili, jak se na to těšíme, až to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hodně dlouho jsem tu nebyla a koukám co se tu děje za věci, sice trošku se spožděním, ale přidávám také gratulaci!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak EVIT - gratulace a k male Johance. A je vše jak má být... :-) Lea : to mě moc mrzí s tím bydlením...je hrozný pocit když se člověk na něco těší a ono se to oddaluje a nemůže to nijak ovlivnit... :-( Jinak...my jsme si teď pořídili auto - z bazaru (měli jsme do teď Favorita ]-( ) . Ale mám taky jednu bolístku...miminko se nám pořád nedaří...
Odpovědět
Profilova fotka
tak dveře sice dnes montujou, ale rozjely se nám sádráče ;-( jestli se to bude nějak složitě předělávat, tak další půlrok:-( nejhorší je, že v těch druhých bytech je vše v pořádku, jen v tom našem jsou samé průšvihy:-((((((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?