Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám, že tu z toho můžem s Kristýnkou udělat skoro soukromou diskuzi :-N :-( Hele a bude ti jezdit každý víkend domů viď??? ale i tak.... :-( trpím s tebou ;-) no a jak jste si užili víkend? Já celkem pracovně... nákup, úklid, pečení, vaření, seminárky do školy... :-p a v sobotu jsme šli do kina na Venkovského učitele.... noooooooooo........ sem se fakt těšila a odcházela jsme naprosto zklamaná.... vidělas to??? jsem čekala zajímavý film :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucinko.... jedeme si tu trochu soukrome, to je fakt |-| Petr mi bude jezdit domu na vikendy, aspon neco.... jinak jak jsem minuly tyden prozivala v pohode, ze jsem jako statecna a ani mi moc nevadi, ze je muz pryc.... tak tento tyden je pravym opakem .... tak si doma pekne truchlim... a nejen doma. Zjistila jsem, ze nejvetsi krizi mam, kdyz mi zavola.... nejak to na me prije a placu mu do telefonu. Nechci to delat, protoze vim, ze to nema rad, nema rad kdyz placu a on nemuze byt se mnou.... no, tak snad to zas bude lepsi. Ale uz aby byl patek ;-) V kine jsem nebyla ani nepamatuju.... takze Venkovskeho ucitele jsem nevidela, a kdyz si to tu ctu, tak asi ani nepujdu :o) Chtěla bych vidět film Než si pro nás přijde ... s Nicolsnem a Freemanem x-) Tak uvidime, jestli vyrazime. Jinak vikend v pohode. V patek jsme si uzivali sebe :o)) V sobotu jsme jeli do Prahy, dopoledne jsme se projeli historickou tramvaji, co jsme si na hodinu pronajali pro tatu k narozeninam.... bylo to super. Fakt nic necekal, byl dojatej a bylo to mily. Potom jsme si dali obed a jeli domu. Odpoledne prijel kamarad s pritelkyni a hrali jsme hry a pili vino. Tak jsme si uzili fajn vecer. No a v nedeli jsme se jen valeli a potom jsem odvedla Petra na vlak a bylo po vsem :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Halooooo, kde jste kdo??? To me tu nechate takhle samotnou?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooj :-) už tu jsem :-) jsem nějak nestíhala, máme dost práce... ale už je to lepší... tak co, jak je? DNes fajn, když ti ppřujede mužíček viď? Krásně si užijte společný víkend a hlavně jeden druhého :-) ;-) ani nevíš, jak chápu, že mu pláčeš do telefonu... já bych to nesl ataky tak, možná dokonce i hůř... vůbec si se takhle neumím představit... já skuhrám už jen kvůli tomu, že když přes týden spolu trávíme jen pár hodin večer, tak že zítra, když má akci z práce, na večírek po tom už jít nemusí a aby přijel domů, že si ho jinak neužiju... natož tohle... a co jinak? Co ségra těhulka? Jak to má s tím manželem či přítelem???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... Petr nastesti prijel domu uz ve ctvrtek vecer, tak to bylo fajn.... za to pristi tyden prijede asi az v sobotu... no, tak ho ted mam doma.... ale uci se a ted zrovna usnul :-N tak varim rostěnky, aby se poradne nejedl :o))) Segra uz je skoro kulicka :o))) za tri mesice to bude venku.... tak nakupuju jako diva... zrovna dneska jsem ji koupila nejaky olejicky, mlicka a sampony x-) ... a mam vyhlidnutych dalsich asi milion veci... S pritelem to ma docela dobry... on se ted snazi ;-) Davaji domecek trochu dohromady, aby toho bylo co nejvic hotovo, nez se Vojtíšek narodi :o))) ... taky jsou tam nasi kazdou chvili a tata maka jako blazen a co vy?? porad jeste na miminku nepracujete?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, my pracujeme na domečku ;-) mimi přijde pak... ale choutky by byly pořád ;-) :-) jé, tak to je fajn, že jste se tak užili :-) já si miláčka užila včera, vzali jsme holčičky a výletničili (Divoká Šárka, Okoř a Lidice). Bylo to super, jak svítilo sluníčko.... paráda... škoda, že zas má být ošklivo :-( no a Paříž se nám blíží, tak se těším jak blázen :-D ;-) nevíš něco o Kačence??? =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ... Pariz zaaavidim, byla jsem tam dvakrat a mohla bych tam jezdit kazdy druhy vikend ;-) A Kačenka?? Ta si uziva maleho synovce, tak na nas nema cas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-( ;-( ;-( kde jste kdoo???
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem s tebou na strese 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím, ale tady nikdo... ;-( Hanička s Majinkou na nás kašlou, Pavlínka má jioné starosti, Martink apráci.... Kačenka??? chjoooooooooo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...... kde jste kdo??? Trochu nam to tu umira :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kriástýnko :-) jsem tu ;-) ale málem jsem zůstala v Paříži x-) bylo tam náááádherně... nepopsatelně nááádherně.... aaaaaaaaach......... musíme tam znova, protože spoustu věcí jsme jen viděli, ale nestihli jít dovnitř nebo pořádně vstřebat atmosféru... bylo to prostě fantastický a já nechtěla domů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, to verim. Ja mela z Parize vzdycky takovy pocit. Proste se mi tam libi.... a narozdil od meho muze, mi vubec nevadi cernosi a podobne.... proste se mi tam libi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jste kdo??? Neříkejte, že jste 30. odletěly :-N =-) :-D a jaké bylo prvomájové políbení jako manželé? :-) ;-) my to stihli hned asi 10 minut po půlnoci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim, se nam to tady ale hrouti co? :-( My frcime zitra do te Parize, mooc mooc se tesime. Je to takove male 1. predvyroci nasi svatby ;-) Holky, kdy spachame nejaky ten srazik? Do leta to asi nestihneme, co? Pavlinka bude mit za chvilicku miminko, tak tu asi nikam nevytahneme...a neskusime aspon tu jednodenni Prahu? Holky, mejte se krasne a zase nekdy papa.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jééééééééééé tady už jsem dlouho nebyla,tak vás musím aspoň pozdravit,ale zase mizím,někdy pobydu dýl :-) nechte si dařit :-) pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
no tady to ale nějak vázne ;-) :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Many.... tak pristi tyden bude mimi?? ;-) Myslim na tebe a tesim se na fotecky Ladika x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristy :-) no snad jo ;-) a co ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaa???? ja cekam na cervence, az se mi narodi synovec Vojtisek :o)))) jinak zatim nic, nemuzu to mamine udelat, aby mela hned dve vnoucata za sebou a tak musim nejaky ten rok pockat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no to tak dopadla moje mamina :-D sestra je 8 týdnů po mně a obě čekáme kluky a ona tak chtěla vnučku,no si počká ještě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) many, taky se těším na fotečky a pořád na tebe myslím :-) ;-) Kristýnko ahoooj :-) jak vidíte ten sraz??? já nějak mám pocit, že se nikomu moc nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja prijedu kdykoliv :o))) i kdyz s tema vikendama je to horsi, kdyz to je jedina chvile, kdy mam muze doma.... ale jinak reknete a ja dorazim.... co vyrazit v cervnu nebo cervenci na navstevu za Pavlinkou?? očuchat miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no čuchat klidně pojedu :-) ;-) jen jestli Pavlínka by chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
tak treba jen na odpoledne, abychom je neotravovaly dlouho x-) jsem strasne zvedava, jestli to bude holcicka nebo chlapecek... sice se mi jednou ve snu zdalo, ze to bude kluk, ale ja stejne tipuju holcicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, taky tipuju holčičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, pamatujete si ještě vůbec na mě? :) nestíhám a dlouho jsme neměli net a v práci jak si nemůžu. Tolik mi chybí to klábosení tady. Už o vás ani nic nevím. Chjo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Majinka - no určo si tě pamatujeme :-) jak se daří ;-) no některé z nás už chodí na koníka a budeme zachvíli rodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majinko... jak se vede??? Many... porad nic??? Uz jsem cela nedočkavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - jedu zase v pátek ;-) nemám připravený moc čípek na vyvolání porodu ;-) tak se čeká ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?