Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@mija_91 neboj, ono to uteče. My se zasnoubili v dubunu 2010 a brali jsme se až v červenci 2012, žádné do roka a do dne, ale já myslím, že na tom nezáleží, protože když si tě ten pravý chce vzít, tak je jedno, jestli je to za měsíc nebo za dva roky. Hlavně si užívej přípravy, protože pak budeš litovat, jak rychle celý den utekl
Odpovědět
@stastnanevesta no, už nám to docela skočilo a najednou je to za nějakých 8 měsíců... letí to hrozně... jak říkáte, ono to uteče. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám se už podařil vybrat termín a místo svatby! :-D Bylo to celkem náhoda, jen jsem brouzdala po tipech. :-) Každopádně jsem ráda, že to nejdůležitější máme vybrané. :-) Určitě se chci podívat na jeden svatební veletrh, i když je mi jasné, že to není úplně žádný med, ovšem inspirace bude určitě velká. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se byli v pondělí podívat na místo, je to tam super a už jiný datum nechci, než to moje vysněné. Takže hledáme oddávajícího, protože na matrice tam oddávají jen pátky a my chceme v sobotu. :) Jsem ráda, že jsme se zase někam posunuli... a taky se zaměstnám přípravama na Vánoce! :-D Jinak vám všem holky přeju, aby vám ty termíny, místa a časy a všechno vyšlo... nám nevyšel první oddávající a byla jsem z toho moc zklamaná, fakt se mi zdál sympatickej. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@diamond_sis Taky jsme zrovna minulý týden definitivně vybrali datum a rezervovali místo. ;-) U nás zvítezilo místo, na kterém jsme se byli podívat jako na prvním.. Pak jsme byli na obhlídkách ještě jinde, ale už nás nic tolik nenadchlo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka tak to je super! :-D Ono je asi opravdu lepší si to zamluvit takhle dopředu než pak být zklamaná. :-) My se na místo pojedeme podívat až květnu, protože chci vidět jak to asi bude vypadat ve svatební den. :-D Jinak holky, kdy plánujete vybírat šaty? Já jsem teda rozhodnutá, že si je nechám ušít, ale nechci přijít o to zkoušení ve svatebních salónech, a klidně bych se šla podívat už teď. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@diamond_sis Já plánuju první návštěvu salonů na květen/červen. :-) Ale už jsem teda prohlížela fotky na webech salonů a tak nějak předběžně si poznačila, kde se mi co líbí, ať pak vím kam vyrazit. :-D Bohužel těch favoritů nemám moc, protože chci úplně jiný styl šatů než je v současných kolekcích a navíc mám o nich docela jasnou představu, tak to bude těžké najít :-S .. Když jsem vybírala šaty na maturák, tak jsem taky měla jasnou představu, nakonec jsem z ní ve 14tém obchodě upustila a vybrala jsem si trošku jiné než jsem měla původně vymyšlené, tak se trošku bojím, že to bude se svatebními šaty podobné. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@diamond_sis Já plánuju výběr šatů tak půl roku před svatbou. :) Obejdu si pár míst, ale asi si ty šaty taky budu muset nechat ušít. A máš pravdu, šla bych klidně už teď vybírat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 ja si taky budu nechavat sit. Predstavu mam a jeste obejdu s kamoskama par salonu a dovybirame podrobne😊
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Jo to chápu, ono najít své vysněné šaty bude trošku oříšek, no :-D Já pořád přemýšlím, zda mám čekat na kolekci 2020, protože pár favoritů mám taky, ale co kdyby. :-D @prdinka314 Já co jsem právě koukala, tak ta cena půjčených a ušitých šatů je dost podobná.. Hlavně já jsem taky dost vysoká a chci mít šaty opravdu dlouhý, takže nemám co řešit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@diamond_sis No mám dost požadavků a nechci to řešit dlouho s pocitem, že nikde nemaj ty pravý šaty pro mě... nebo snad levý? :D A taky nechci, aby stály 60 tisíc... co mi říkala bráchova snoubenka, že chce šaty do pěti tisíc, tak jsem si říkala, že to teda hodně štěstí takový šaty sehnat... já je budu mít asi za víc a jsem ochotná si trochu připlatit, když budou fakt super, ale jako zase to nechci přehánět že. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 To naprosto chápu. :-D Tyjo, tak za 5 tis si to moc neumím představit, ale asi sehnat dají. :-) Já jsem si zatím stanovila limit na 15 tis, tak uvidíme jak to bude vypadat. :-D Jinak mě docela zaujal svatební plánovač, plánujete pořídit nebo ne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@diamond_sis No nedávno mi ukazovala jedny šaty myslím za 10 tisíc a pak jí hrozně slušely jiný, za 16 :D ségra jí dokonce tajně nabídla, že jí to doplatí. :D Jinak já mám svatební diář, kterej nabízí na stránce svetsvateb, zkoušela jsem i nějaký aplikace do mobilu, ale ten diář mi přišel lepší a přehlednější. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky já taky zrovna taky řeším svatební šaty. Mam svoje vysněné ale taky čekám jaký slyl se bude nosit
Odpovědět
Profilova fotka
A termín svatby máme 19.9.2020. Udělali jsme to pro to že v ten den mám narozeniny tak to chceme udělat v jeden den. A příští týden jdu se podívat s mojí nejlepší kamarádkou na svatební šaty protože ona bude mít svatbu příští rok. A já az 2 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 no tak to je super. :-D Ono sehnat šaty za 5tis není sranda, no. :-) Jojo, tak na ten jsem taky koukala, a docela se mi líbil, ale asi počkám na veletrh, třeba tam taky něco objevím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nějak nám to tu ztichlo. :-D Příští rok se vdáváme! 8-) Já už se nemůžu dočkat, je to sice ještě za dlouho, ale docela mi to utíká. :-) Přiznejte se, co už zařizujete? Jakou máte barvu svatby? My tedka řešíme fotografa a kameramana a nemůžem najít vhodný místo u Prahy pro 60+ lidí na hostinu a párty, protože to musí být jen vnitřní prostory, když bude zima a mně to přijde všude hrozně malý... Taky jste se někde zadrhly, nebo jde vše jako po másle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Taky na to koukám, že je to tu trošku mrtvé. :-D My už máme domluveného fotografa - v květnu si ho ještě otestujeme na zásnubní focení. :-D S prostorem máme taky trochu problém, chceme malou svatbu, takže kolem 30 lidí, ale najít něco adekvátního není jednoduchý. Teď jsme se byli podívat na jednom statku a místo je to krásný, ale ta komunikace je tak otřesná, že nás to odradilo. :-( Jinak v sobotu jedeme na svatební veletrh, takže se moc těším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@diamond_sis To se ani nedivím. :-) Nevíte náhodou někdo, kdy se máme začít učit tančit, když se berem příští únor? :-D Ani jeden neumíme tančit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My mame misto a fotografa😊 Jinak barevne to bude prirodni s prvky modre a ruzove😊 z modre to bude svetle modra, ale takova trochu do ledove a modroseda a z ruzove svetle ruzova a do statoruzova😊 A asi kremova, ale to budu ja😊 Uplne ciste bile saty nechci. Jinak my budeme mit max. 80 lidi, vic se na penzion do restaurace nevleze😁taky dobre, ale protridit ty lidi je hruza😁😁😁 A poohlizim se po kapele a vizazistce😊
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 ja bych zacla na podzim, tak zari/rijen:) Plouzak zvladnete vzdy😊
Odpovědět
Profilova fotka
Když já bych chtěla první tanec třeba na toto: https://www.youtube.com/watch?v=Uwxat... :-D Ony pak zase budou Vánoce a novej rok, takže tím máme tak o měsíc mín… Tak snad bude září stačit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase toto https://m.youtube.com/watch?v=QgaTQ5-... ❤️ i se zpevem
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 prijde mi to jako waltz a to se naucite hned 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Mně taky no, proto jsem to vybrala, ale nechci být dřevo na ostatní tance. :-D Díky za radu! :-) Jinak taky pěkné. :-) To musela být fuška tam dotáhnout ten klavír... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Nám nepřibylo vůbec nic, přes zkouškové na to plánovaní bohužel nemám čas. :-( Takže zatím máme jen datum a rezervované místo. A vlastně ještě vymyšlené písničky na nástupy a na tanec. Jinak fotografa a kameramana taky chceme vybrat v nejbližší době, dokud má většina z nich volné termíny. :-) A barvu svatby budeme mít fialovou, ta je moje nejoblíbenější. :-D Joo nad tím tancem jsem taky přemýšlela, protože taneční už mám pár let za sebou a moc si toho nepamatuju. :-D Ale vzhledem k šatům si stejně myslím, že budeme tancovat max. ploužák nebo waltz (a ten si zrovna pamatuji).
Odpovědět
Profilova fotka
@andyiinka Tak ještě na to máme celkem čas. :-) Mám namyšlenou kombinaci námořnické modré, mintové a bílé, tak uvidíme. :-D Já chodila do tanečních naposledy v osmi, takže jako vůbec... :-D
Odpovědět
Ahoj, tak se taky hlásím na rok 2020 😁 Máme konečně datum a zatím jsem oslovila jen DJ a vizážistku, protože jsou to známí. A sestře jsem oznámila, že nebude družička, ale bude mi fidlat na housle s bráchou. V nejbližší době zajdem zarezervovat místo hostiny a pak, jak nás znám, bude na všechno spoustu času 😆 Barva by se mi zatím líbila navy blue v kombinaci s pudrovou nebo světle růžovou. Do tanečních bych nejradši začla chodit už teď, ale máme miminko, takže až trochu odroste a nebudu mobilní mlékárna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah Vítej mezi námi! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj my to máme taky v roce 2020.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?