Koordinátorka na poslední chvíli?

Profilova fotka
Ahoj, za 3 měsíce máme svatbu (9.9.) a já z toho plánování začínám docela šílet. Jsme tak v půlce, máme zařízené místo, jídlo, oddávajícího, fotografa, květiny, dokonce mám už doma šaty a boty. Oznámení máme teprve ve výrobě, ale snad už brzy dorazí. Teď vybíráme prstýnky. Co mě děsí je seznam toho, co ještě nemáme. Nemáme hudbu. Poptala jsem DJ, ale zatím čekám na odpověď. Ženich nemá co na sebe (ten je samozřejmě úplně v klidu, pohoda jazz 😅). Nemám vymyšlené rozložení stolů, nemám zasedací pořádek a taky nemám žádné svatební tiskoviny. Ani výzdobu, kromě těch květin. A ještě určitě spoustu dalších věcí, které mě ani nenapadly. Mám pocit, že všechny nevěsty kromě mě dostaly nějaký kurz „Jak si zařídit dokonalou svatbu”, na kterém já jsem chyběla. Snažím se si vzpomenout, jak vypadaly svatby, kde jsem byla jako host, ale asi jsem si málo všímala. A tak mě napadlo, jestli si přece jen na poslední chvíli nezkusit sjednat koordinátorku, která by nám to pomohla všechno dotáhnout a tak nějak sjednotit. Myslíte, že je to ještě reálné? Mám k tomu všemu poměrně stresující práci, čekáme doma koťátka a nově mám teď i tatínka po operaci páteře, za kterým občas musím (doufám, že se do září uzdraví!). Taky jsem chtěla do svatby zhubnout, tak to nehrozí ani omylem, z toho všeho stresu kynu a kynu. Ufff… jestli jste dočetli až sem, klobouk dolů, omlouvám se a moc děkuju, že se tu můžu takhle vypovídat 🤗
Odpovědět
Na tohle datum těžko
Odpovědět
Zkus Sloweddings cz. Markéta je skvělá, třeba něco vymyslíte, i kdyby už měla plno.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_tousova Zdravím Luci, tak po přečtení tohoto příspěvku mi to nedá nereagovat . Jako bych to psala já cca před rokem 🙂 Ten pocit.....nic nemám jak bych chtěla a nic neběží jak má a přitom to tak rychle uteklo. A do toho jsem chtěla zhubnout a mít vše podle mých vysněných představ 🙂 No uklidním Vás, já to nakonec všechno stihla a povedlo se na jedničku, ba i víc. Přičítám to tedy i tomu, že jsem kreativní člověk s organizačními schopnostmi 🙂 Luci odkud jste? Pokud můžu, ráda pomůžu s výzdobou , dekorováním nebo jen radou. Pokud byste měla zájem stát se mou první nevěstou, která využije mých služeb coby koordinátorky, byla bych moc ráda a i cena by se samozřejmě od toho odvíjela. Na stránkách mám zatím jen půjčovnu svatebních dekorací ( zde zatím minimum více na FB a Inst. nebo e-shop www.vase-svatba.cz ) Služby koordinátorky plánuji oficiálně rozjet na podzim 🙂 nyní mě pohltila půjčovna a dekorování svateb....termín 9.9. 2023 je však zatím volný. Kdyby cokoliv, nebojte se zeptat. Hezký den Vlasta Miková - vaše svatba 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vasesvatba Dobrý den, moc děkuji za nabídku a za slova podpory! 🤗 Jsme z okraje Prahy a svatbu budeme mít v Klokočkově mlýně u Vlašimi, není to pro Vás už moc daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_tousova Dobrý den, dálka to sice je,ale vzhledem k tomu že další víkend jedu zdobit obřad na Moravu je toto dobré 🙂 každopádně by to chtělo nezávaznou schůzku a tam si vše povědět. Pokud souhlasíte,můžeme si zavolat ..Vlasta 🙂
Odpovědět
@vasesvatba Dobrý den, prozradíte mi, a kterém portálu jste si nechala dělat webové stránky? 🙂 Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@malehoracio dobrý den, stránky jsem si dělala na Webnode. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?