Nemáte někdo zkušenosti s Penzionem v Polích v Čicovicich?

Dobrý den, vím, že podobná diskuse se zde vedla přes 13 lety, ale stejně jsem tam pořádně nenašla odpověď na moje otázky. Nevíte kolik si v tomto penzionu účtují jen za to, že bychom tam měli hostinu a ubytovali hosty? Teď nemluvím o jídle obecně. Nedávno mi bylo řečeno, že za ten pronájem, na jeden den je 70 tisíc plus jídlo a pití na hostině a to se mi upřímně nechce věřit. Jako abych platila například jen 170 tisíc za to že si dáme dobré jídlo v pěkném penzionku se mi úplně nelíbí, hlavně když budeme platit minimálně dalších 150 tisíc za ostatní věci na svatbu.
Odpovědět
Ahoj, mám info z loňského roku - cena se liší podle počtu lidí a dnu v týdnu, do 60 osob byl pronájem 85 tisíc včetně ubytování se snídaní. Do 90 osob pak 95 tisíc. Uvádí, že průměrná cena za osobu, kde je započítáni jídlo, nápoje, ale i rozpočítán pronájem a ubytování, vycházela na 2250 Kč (což mi zase připadá včetně nájmu a ubytování málo, ale těžko říct). Ale jsou to loňské údaje, teď to bude někde jinde. A jen k “Nedávno mi bylo řečeno, že za ten pronájem, na jeden den je 70 tisíc plus jídlo a pití na hostině a to se mi upřímně nechce věřit.” - myslíš, že je to na svatebních místech jinak? 😉 To je prostě realita. Pokud se ti to nezdá, koukej jinde… Penzion V polích není jen “pěkný penzionek”, ale top svatební místo.
Odpovědět
Trochu přispěji svou zkušenosti z tohoto penzionu. Dříve byl super, sice drahy, ale vynikající kuchyně a akce staly za to. Poslední dva tři roky je to bída, jídlo neni už co bývalo. Ceny za catering na takové akce mají totálně prepalene- zkušenosti a narozeninovou oslavou. Když jsem viděla nabídku, tak jsem nevěřila vlastním očím a realita byla hodně smutná. Nabídku na akci jsem dostala už 3 roky zpět, ale určitě se od te doby nezlevnilo 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?