Mlýn Davídkov - cena

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny, chci se zeptat,měl jste někdo svatbu na Mlýně Davídkov?jakou máte zkušenost?pronajali jste si jen prostory bez obsluhy?jak vás to vyšlo finančně?velice děkuji za vaše odpovědi a rady.Chceme tam mít svatbu příští rok,ale přistup managerky mlýn se nám nějak nezdá.
Odpovědět
1
2
Bezva :). Moc díky. (janous.ml@seznam.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohu taky poprosit ceník? Plánujeme svatbu na 2017 a vybrat místo je pro nás katastrofa. Chceme se vším všudy i s ubytováním, ať se nemusí nikam cestovat. Popř. jestli může někdo přespat i ve stanu z kamarádu. Tak orientačně ať vím... Děkuji :-)
Odpovědět
@moncicakhj Tak si napiš rovnou manažerce, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlina1101 Když jsem četla, že jejich komunikace není úplně nejlepší. Tak je lepší rovnou někoho tady. Ale už jsem si to zařídila, zařizuje to tam nějaký pán a už jsme domluvený.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@alassia Dobrý den, dle vašeho komentáře jsem pochopila, že svatbu jste měla v Mlýnu Davídkov. Pokud ano, bylo by možné získat bližší info, kolik byla přibližně cenová nabídka? Máme v plánu pozvat cca 50 lidí a potřebovali bychom je i ubytovat. Předem děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@kounicka_nevesta My v polovině září platíme za pronájem 91 000 (ubytovací kapacity je 75 lůžek). Nevíte prosím někdo, jaké tam jsou k dispozici stoly? Na některých fotkách jsem viděla kulaté, ale známá měla dlouhé s lavicemi po stranách. Nám je to celkem jedno, ale ráda bych už začala pracovat na zasedacím pořádku :).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Snad nebude vadit když tuto diskuzi znovu otevřu a trochu zaktualizuji ceny. Už jsem obepsala několik populárních míst, farem a mlýnů v okolí Prahy a čekala jsem, že mlýn Davídkov tím že není u Prahy, bude levnější. Omyl. Oproti podobným místům v Praze, které stojí v řádu několika desítek tisíc (40-60) tak Davídkov po mojí poptávce neváhal zaslat ceník, kde pro malou zářijovou svatbu do 60 lidí požadují 235 000k. Tato cena s větším obsazením poté klesá a když využijete jejich catering, dostanete extrémně velkou slevu a dostanete se třeba až na 60k za pronájem. A tak ve finále za 110 hostů zaplatíte méně než za 25. Dovedu si představit ideálního kupce s velkou svatbou, ale takovouhle částku jako daň za málo hostů jsem ještě nikde v ceníku neviděla. Hodí se tím pádem asi spíš na velkou svatbu kde bude mnoho hostů. Pro naši maloou svatbu byl toto krok vedle :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?