Beremese.cz prekonalo 4000ku!

Profilova fotka
Mile nevesticky! Beremese.cz vcera prvy krat prekonalo hranicu 4000 navstev za den! x-) (Konkretne to je 4015). Sme moc radi, ze sa to tu pekne rozrasta a verime, ze 5000 ka na seba nenecha dlho cakat 8-) Bob a Majka
Profilova fotka
Je nám tu dobře :-) Díky Vám :-)
Suuuuuuuuper, jen tak dál :-)
To je super, jo jo jen tak dál, tady je to nejlepší :-)
Profilova fotka
Bomba- taky je to nejlepší stránka věnovaná našim pocitům, obavám i radostem..Pro budoucí nevěsty- i ty, které to mají šťastně za sebou..Je to tu super..A přeji stále více návštěvníků :-)
Profilova fotka
Bob: Gratuluju k úspěchu. Je jen vaší zásluhou, že se tady všechny tak výborně bavíme a tyto stránky mají takový dobrý ohlas. Přeju hodně dalších úspěchů. :-D
Profilova fotka
Přidávám se ke gratulacím a děkuju za tyhle stránečky. Sice jsem se už dozvěděla, že mám prý asi nějakou úchylku, když sem chodím i po svatbě...ale to nevadí, nejsem v tom sama :-D
Též se přidávám ke gratulacím, taky mám totiž tu úchylku, že den bez beremese pro mě není vydařený :-D
Gratuluji! ;-) Chodím sem ráda, je to nejlepší svatební web, který jsem našla... A je tu spousta nevěst, které poradí a pomůžou. ;-)
Bobe, veeeelka gratulace... ;-)
Profilova fotka
Jsem tu na tom zavisla a holky beru jako kamosky. Jen tak se nevidi, ze by se uskutecnovalo takovych srazu, jako mame prave tady z beremese. Je to proste bomba. Svatbu prozivam uplne v jine dimenzi prave kvuli tomuto webu!!! Diky za to, Bobe a Majko a vsechny holky (i kluci ;-) ) tady.... A diky tomu vsemu se i ucim s pocitacem (takove veci jako kopirovani obrazku, uprava fotek ve photoshopu apod... pro mne byla "spanelska vesnice") Neni to bezva? :-) :-) :-) DIKY!!!
Profilova fotka
Připojuji se a jak vidím, tak beremese.cz rozšiřuje obzory a podporuje lidičky při studiu práce s PC. :-D :-D :-D Jen tak dál ;-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?