Kde sehnat hudbu na celý večer do 5000 Kč?

Holky chtěla jsem se zeptat nevíte někdo kde sehnat hudbu tak do 5000 kč co by hráli celí večer? :-)
Odpovědět
Ahoj, my budeme mít asi hudbu z CD, chceme malou svatbu.
Odpovědět
já taky přemýšlím nad tím že budeme mít nakonec hudbu z cd asi to bude stačit
Odpovědět
My budeme mít Dj a ten si účtuje 400 Kč na hodinu + 5 kč za kilometr na benzín. To se mi zdá rozumné.
Odpovědět
Profilova fotka
z tvého okolí znám skupinu trio Amethyst, ale kolik si účtují opravdu netuším. Každopadně jsme si je až z tý dálky (od nás) objednali na maturitní ples a byli opravdu skvělí :-) pár let už to je
Odpovědět
Profilova fotka
www.duoechoes.cz
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/h... zkusit obepsat nebo obvolat kapely, DJ a uvidíš... jinak nějakého schopného kamaráda u CDček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
do 5000 zkus třeba tohle: http://www.datart.cz/katalog/Mikro-sy... kapelu na celý večer asi těžko :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nenechte si zkazit svatbu tím, že budete stát u počítače, nebo u kazeťáku a budete si sami něco pouštět! Za tuto cenu jsem schopen sehnat DJ i s aparaturou, stačí poslat mi poptávku. (Více v mém profilu)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, my to třeba vyřešíme tak, že nastávající má super bedničky se subáčem, já mám hudební mobil s dlouhou výdrží :-) a tak si uděláme playlist z námi vybraných skladbiček a jen to pustíme.. žádné další starosti s tím nejsou... ;-) je to asi to nejlevnější, co můžete udělat a nemusíte pak říkat .. "to je strašná písnička, ať už dohraje!"... :-)
Odpovědět
a odkud jsi? my máme muzikanta za 2500 na celý veče
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my měli super DJ přemka petráka, fakt super:-) a nebyl drahý...
Odpovědět
Profilova fotka
www.duoechoes.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?