Hledáme Dj

Hledáme DJ na karaoke na tuto sobotu 29 kladno
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, laser show.... NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek (bez www) nebo na e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
Dobrý večer, Nenašla jsem nikde ceník, nebo neumím hledat 😁. Mohl by jste mi prosím zaslat ceník Vašich služeb? Děkuji s pozdravem Čičáková.
Odpovědět
Profilova fotka
DJ na Svatbu a Moderátor Martin Samek, z Jesenice okres Praha západ,vám se svojí mnohaletou tradicí,nabízím moderování svatby, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek,firemní akci či oslavu narozenin.Ta správná svatební hudba vytváří atmosféru celé akce,proto hraji hudbu dle vašeho výběru. Skvělá hudba ve váš svatební den a moderování svatebních her.Vzhledem k tomu že,jezdím po celé čr a mám po letech zkušenosti,svatba musí pro svatební hosty to nejlepší.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?