Svatební fotograf - 22.6.2024

Dobrý den, plánujeme svatbu na 22.6.2024 ve Vrchlabí a hledáme svatebního fotografa, který má tento termín volno. Za případné nabídky děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do šesti týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky + fotokniha). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás. Jsme dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka. Bylo by nám potěšením s vámi spolupracovat. Informace ke svatebnímu focení jsou na našem webu. Patrik a Radka Schöberovi - svatební fotografové
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda nabídnu i své služby. 🙂 Moje portfolio naleznete na webu: www.lenkavanickova.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda vám svatbu vyfotím - více informací posílám do zprávy 🙂 Terka
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa1999 Krásný den, mrkněte i na mou práci 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Markét, rád bych Vám nabídl své služby fotografa. Váš termín mám prozatím volný. Mé portfolio naleznete na webu www.romanbranda.eu . Pokud by Vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Děkuji Roman
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa1999 Hezký den, ráda se s vámi potkám a zachytím váš velký den. Recenze i informace najdete na webu. Soustředím se hlavně na přirozené fotky, aby vás to bavilo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte i ke mně :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?