Fotograf na svatbu - Jeseník - 16.9.2023

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na celý svatební den. Svatba se koná na Ranči Orel. Ráda bych kromě fotek také záběry z dronu. Najde se tu někdo? Předem díky Míša.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
@mutlickova_michelle Dobrý den slečno Michelle, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenuji se Martin a zabývám se focením a natáčením videí. Pracoval jsem na dokumentárních projektech s humanitární a sociální tematikou různě po světě, jsem tedy zvyklý pracovat s citem a ohledem na ostatní. Vaši svatbu zachytím bez výrazného zasahování do jejího děje. Budu se soustředit na unikátní okamžiky lidské sounáležitosti a poezii okamžiku, která probíhá jaksi mimoděk, když se lidé uvolní. Většinou pracuji s manuálními skly, které obrazu dodávají unikátní filmový vzhled. Za svou práci jsem byl oceněn např. na Czech Press Photo i na mezinárodních soutěžích, zaručuji tedy vysokou vizuální kvalitu, zároveň jsem však cenově dostupný a přístupný dohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@mutlickova_michelle Dobý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Dron máme v ceně. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@mutlickova_michelle Dobrý den, specializujeme se na videa dronem, svatební video: https://youtu.be/1VV72UGsw8U sp řáním pěkného dne Richard Daněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš svatbní termín mám volný. K balíčku mohu nabídnout i dron. Ukázky mé práce naleznete na webu. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin Puškáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já posílám nabídku, podívejte se na portfolio a portréty S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@mutlickova_michelle Hezký den, nemáte ještě fotografa, kameramana, DJ či třeba fotokoutek s tiskem na svou svatbu? Napište 🙂 Videa: https://bit.ly/3oy4OPU 🎥
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou focení 🙂 Budu moc ráda, pokud se ozvete. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne, Skupieňová - FotoKate
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízíme foto a video. Jeseník není tak daleko. Jsme ze Šternberka. Hezký den M+K AMAKA
Odpovědět
Profilova fotka
@mutlickova_michelle Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice Vám děkuji, ale již mám fotografa domluveného. Mutlíčková
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Hezký den Míšo, rád bych Vám nabídl své služby fotografa. Váš termín mám prozatím volný. Mé portfolio naleznete na webu www.romanbranda.eu . Pokud by Vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Děkuji Roman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?