Fotograf + kameraman, svatba 21.5.2021, Přerov nad Labem

Dobrý den, poptávám fotografa (případně pokud i nabízíte možnost natočit video) na svatbu 21.5.2021 v Přerově na Labem - obřad + hostina bude na jednom místě. Naše hlavní novomanželské fotografie bychom si představovali v zámecké zahradě v Lysé nad Labem. Obřad plánujeme v 11:30, chtěli bychom mít zaznamenané i přípravy. Fotografování, event. natáčení cca do 21:00, dle domluvy, rádi si necháme poradit. Prosím o Vaše případné nabídky + ukázku Vašich prací. Moc děkuji! Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace mám na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Radko, rádá vám svatební den nafotím, kameramany ráda doporučím - píši zprávu se všemi podrobnostmi. Pěkný den a pokud se Vám má práce bude líbit, těším se na shledání :) Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a moc rád za Vámi z nedaleké Loučeně dorazím postarat se o focení nebo video :-). Na to druhé rád doporučím někoho z kolegů, se kterými spolupracuji. Mrkněte na můj web, kde naleznete ukázky mé práce i přibližné ceny. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba a cenová nabídka na webu, ráda nafotím Váš svatební den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Fotíme i točíme. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Radko, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na www.instagram.com/okemfotografa Hodně zdaru v plánování :-) Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Zámecká zahrada je krásné místo na focení :) Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Spolupracuji i s několika kameramany, tak není problém ani video :) Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Duškovi, Dominika Kučeru nebo DaPa Production. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované fotografy/kameramany rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme svatební dokumentaristi pro ty, kteří se opravdu našli. Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web. Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy. Duc & Iva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?