Cukroví kolik na výslužku?

Profilova fotka
Dobrý den, moc prosím o radu. Budu mít asi 22 krabiček s výslužkou pro hosty a chtěla bych dát do nich napéct cukroví ( Linecké, perníčky atd. tohoto typu ) , rozměry krabiček jsou 165*165*110 - kolik byste řekli kg ? Koláčky budu dávat před svatbou, nechci znovu po hostině, až půjdou domů. Předem děkuji za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_martinkovaec Rekla bych 20 az 30 dkg, ale nejlepsi mas poradit se primo s cukrarkou, ty uz na to maji oko.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava moc děkuji , ona ta holčina, co by to nejspíš pekla, tak ještě studuje, tak se obavám, že s tímhle asi mít zkušenosti ještě nebude, tak jsem ráda za každou radu 🙂
Odpovědět
nebo nedávat 🙂 My jsme dávali perníková srdíčka (zabalená v celofánu s mašličkou). Myslím, že balit někomu výslužku před odchodem bych ten den nezvládla a jelikož jsme neměli místo s přespáním (centrum Prahy), tak odpadla možnost to dělat druhý den....kdy bych to tedy také nezvládla, když si zpětně uvědomuji 😄 Ale věřím, že tradiční výslužka každého potěší, i když jsem se s tím setkala pouze na jedné svatbě. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@capwest já právě do ní chci něco, co bych zvládla zabalit den dopředu a pak to dala na stůl přichystané někam bokem , tady byl kámen úrazu v tom, že jsem výslužku pochopila trošku jinak 😕 a objednala dřív ty krabičky, které mám již doma a ty se teď snažím naplnit. 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?