Hezké boty

Profilova fotka
Ahoj, chci se zeptat jaké boty a lodičky jste měly na svatbě ? Chtěla bych nějaké vážně luxusní, ale Manolo Blahnik tu nemá obchod (můj sen), tak se spokojím s jinou alternativou. Velikost bot mám 41-42. Děkuji za odpověď 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mně se hrozně moc líbily botky od značky ,,Blue by Betsey Johnsson,, . Našla jsem pár typů i na Zalandu. Nakonec jsem si je nepořídila, protože jsem nenašla žádné na nižším podpatku a měli jsme svatbu na statku, kde bych v nich moc nemohla chodit, s ohledem na trávník, kde jsme měli obřad. Nevím, jak moc jsou kvalitní, ale na první pohled jsem si řekla Woow ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@petra_zikova70 dekuju, podívám se na ne 🙂
Odpovědět
Mám značku RAID ze Zalanda. Každý si myslel, ze jsou od Blahnika 😎 samozřejmě ti, kteří neznají, ale vypadají luxusně. Prodavam je, ale mám 37 a i když jsou větší, na 40-41 to nestačí 😂 Jinak druhé boty jsem měla z Sheinu a byla jsem také ohromena kvalitou! Krásne, levne botky. Také nikdo nevěřil, ze jsou z Číny za par korun (15€). Kdybych původni boty neměla doma už par měsíců, tak jsem kupovala všechny z Sheinu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@capwest krásný jsou 🙂 děkuji za radu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?